לשיחת הכרות כתןם

המלצות

המלצות

"הגעתי לאבי לתהליך אימון כשהייתי בצומת דרכים משמעותי בחיי, כאדם המאובחן עם הפרעת קשב ונשוי ואב ל-5 ילדים. אבי, מעבר להיותו מאמן, הוא ביסודו אדם מכיל, קשוב מאוד ובעל אבחנה חדה, שמסייעת לו "לקרוא בין השורות" ולהתאים כבר מהמפגש הראשון את תוכנית האימון למתאמן, באופן אינדיווידואלי.
עברתי איתו דרך מדהימה - שיפרתי את הביטחון העצמי וקיבלתי החלטות חשובות ונכונות לעתידי. למדתי מאבי שההשקעה הטובה ביותר, היא ההשקעה בעצמי. כאשר אתה משתנה הסביבה משתנה יחד איתך.
הידע העוצמה והתהליך שעברתי מלווים אותי בכל יום. אין לי ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה עבורי ועבור משפחתי. ולסיום: "אם אתם באמת רוצים את זה אתם תמצאו דרך, אם לא, אתם תמצאו תירוץ". (ג'ים רוהן)
רועי ביטון
"שמח שעברתי תהליך אימון אישי עם אבי הענק! במסגרת התהליך אבי הנחה אותי לצעוד בשבילים פחות נוחים עבורי, שפתחו מחשבות ותובנות רבות ומיוחדות. בעקבות התהליך, השתנו אצלי תפיסות לגבי גורמים שהיו בחיי והסתברו לי כמעכבים. קיבלתי החלטות שאותן אני מיישם והן אלו שפתחו לי שבילים חדשים ודרכים חדשות, בהן החלטתי לצעוד.
אבי ליווה אותי גם בתום התהליך המשותף ונמצא שם תמיד כדי לתת עצה, לעורר מחשבות ושאלות ולוודא, כי אני צועד ופועל בדרכים הנכונות לי. אבי הוא איש מיוחד שלא מהסס, בדרכו הנעימה, לשאול ולדרוש תשובות לשאלות נוקבות ופחות נעימות והכל בדרך נעימה וקלה לעיכול. במהלך התהליך נוצרה אצלי ציפייה תמידית לפגישה הבאה ו'לחקירה הבאה' שביצענו יחדיו.
חלק מהתובנות העמוקות ומדרכי הפעולה שרכשתי בתקופת האימון, מלוות אותי עד היום ומשמשות כלי עבודה יום יום ומצפן אישי. בעקבות התהליך המלצתי למספר בני משפחה וחברים לעבור אצלו תהליך אימון, שבתקופה קצרה ואיכותית 'מפיל אסימונים רבים', מייצר תפיסות ודעות ופותח צוהר למקומות טובים יותר".
מושיק גלעד
"אבי היקר והאהוב, תודה לך על הדרך שעברתי איתך, על מה שלמדתי והצלחתי לתקן ועל כך שלא ויתרת עלי גם כשהיה קשה. תודה על זה שלמדתי שבעזרת התמדה ורצון אפשר לשנות ואפשר להצליח, על שמצאתי את השורש למגוון הבעיות שאיתן הגעתי. על הכלים שקיבלתי כדי להתמודד ולעשות את הפעולות הנכונות להצלחתי וכל זה, בזכות המקצועיות שלך וההבנה והיכולת להדריך ולכוון את האדם שמולך.
תודה לך איש יקר ואמן והקב"ה ייתן לך הצלחה והגשמה, כמו שאתה נותן לאחרים מידה כנגד מידה".
אריק וייס
אבי, יכול לגרום לצב לרוץ ריצת מרתון. הוא חדור מוטיבציה ובעל סוללה שנטענת מעצמה. אלה משאבים מבורכים למאמנים.
אבי לא מוותר לעצמו ומתוך כך גם לא מוותר למתאמנים שלו, סדר ארגון ודיוק הם ה D.N.A של אבי תכונות אלה יש בהן למקד, למרכז ומכאן השמיים הם הגבול. וגם ללב הגדול שלו מקום של כבוד וחשוב בכל תהליך אימוני.
סימי אקשוטי
מנחה מובילה מכללת יוזמות. קאוצ'רית בכירה.
אני, הח"מ, עופר ערד, מכיר היטב את אבי ריבי למעלה משנה. תחילה בפגישות אקראיות בהן שוחחנו באופן לא פורמלי על אימון ושיטות טיפול ואח"כ אבי בחר ללמוד אצלי קורס NLP במהלך חצי שנה אינטנסיבית ותובענית.
כבר מההתחלה התרשמתי כי אבי הוא אדם סקרן ופתוח, בעל ידע רב, יסודי, מאוד מקצועי, והכי חשוב אוהב אדם ורוצה ויכול לסייע לאנשים.
במהלך הקורס המאפיינים הללו רק הלכו והתחדדו וראיתי כיצד אבי עושה שימוש בכלים שלמד באופן מיידי הן עם האנשים בקבוצה והן בקליניקה שלו. הידע הרב של אבי איפשר לו להביא תרומה מעבר, והוא תמיד יודע להוסיף עוד זווית הסתכלות מעניינת ורעננה.
לאבי יכולות מצויינות כמנחה ומאמן. הוא יודע להוביל ולהפיק את המקסימום מאנשים. הוא קשוב, בעל יכולת נהדרת לקלוט היכן כול אדם נמצא ברגע נתון ולהוביל את אותו אדם למודעות והתפתחות אישית ומקצועית.
אנשים בקבוצה חיכו בתור כדי לתרגל עם אבי שכן ידעו כי תמיד יצאו מהתירגול איתו עם ערך כלשהו. לאבי רמת מודעות עצמית גבוהה, נכונות אמיתית ועמוקה ללמוד, להתפתח, ולעשות שינויים. כך שלא רק מאמן ומנחה הוא גם מהווה דוגמא אישית של התפתחות אישית ומקצועית.
אני ממליץ בחום על אבי ריבי כמאמן ומנחה ויודע כי כול מי שבא ויבוא איתו במגע זוכה ויזכה.
בברכה ואהבה,
עופר ערד
(A.M )- מאסטר טריינר NLP מרכז עופר ערד
אבי יקר עוד בטרם התחלת ללמוד במכללת יוזמות יצא לי להכיר אדם מיוחד, עוצמתי, נחוש עם לב ענק! לאורך כל תקופת ההתמקצעות שלך בלימודים עקבתי אחריך בהשתאות רבה והתפעמתי לראות את הרצינות, האחריות, והמסירות שלך לתהליך! אני מאחל לך המשך הצלחה בדרך שלך, תזכור, שאתה עוד אחד מהאנשים בעולם היפה שלנו שזכו לקבל מתנה גדולה את ערך השליחות , האהבה והנתינה. ואתה ביכולות הנדירות שלך ובמקצועיות יתרה מפיץ את הטוב הזה לאנשים שסביבך שיוכלו לגעת בנשמה שלהם ולעשות טוב יותר לעצמם! זכו האנשים שעברו איתך תהליך אימון אישי, ובטוח שעוד הרבה אנשים יזכו לעבור איתך תהליכים רבים ומשמעותיים פורציי דרך לעצמם ולסביבה! אני גאה בך איש יקר!
תמיר פלג
מנכ"ל מכללת יוזמות
מתהליך האימון עצמו למדתי, שברגע שמגדירים ביחד לאן ומה רוצים להשיג, אפשר באמת להגיע לכל שיעד שרוצים. התהליך עצמו דורש פתיחות, סבלנות והקשבה, על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית. למדתי שככל שעושים יותר ויותר מפגשים, כך כמות "האסימונים" שנופלים גדולה יותר. הדבר העיקרי שקרה לי עד כה הוא היכולת להסתכל על אירועים שונים ממספר נקודות מבט. והכי חשוב מבחינתי היה להבין שאם יש רצון, אמונה ויכולת, אפשר לשנות הרבה דברים בחיים, תוך כדי הסתכלות נכונה על התהליך עצמו.
אני מאוד שמח על כך שבחרתי באבי ריבי כמאמן עבור התהליך הזה וממליץ לכל בן אדם לעבור תהליך דומה. התהליך עצמו אפשר לי לגלות המון דברים בעצמי ולהבין, מה אפשר לשפר ולהפוך לטוב יותר. בגלל שבתהליך האימון עוסקים בכל כך הרבה תחומים, זה אפשר לי באמת לגעת בכל נושא ונושא ולהגיע לתוצאה מקסימלית.
תהליך האימון תרם לי רבות בחיזוק הביטחון העצמי בתחומים מסוימים וכן, בהגדרת מטרות ומשימות שרציתי לעשות ולא הצלחתי לבצע אותן לפני כן. דבר חשוב נוסף שקיבלתי מהתהליך עצמו הוא היכולת לסדר ולארגן דברים עפ"י חשיבותם ולהשלים את המשימות בצורה הטובה ביותר. כמאמן אישי, אבי בן אדם מאוד קשוב ואכפתי לתהליך שאותו אנחנו עוברים ביחד. לעיתים, כאשר היו נושאים שלא כל כך רציתי לדבר עליהם, הצלחתי למצוא ביחד עם אבי את היכולת לשוחח "ולפרק" אותם, כדי להבין מה ניתן לשפר ולתקן. למדתי שגם אם לא הצלחת להשיג את התוצאה הרצויה, גם הדרך חשובה לא פחות והכי חשוב, לעשות כמיטב יכולתנו . לאורך התהליך וגם במהלך השבוע, ממפגש למפגש ניתנו על ידי אבי משימות רבות שדרשו ממני חשיבה והכנה לקראת המפגש הבא. כך שאת הכלים שלמדתי, השתדלתי ליישם תוך כדי תנועה כדי שאוכל לראות את ההתקדמות.
אלדד לויה
"כאימא לילד מתבגר בתחילת גיל העשרה, שחווה המון שינויים רגשיים/חברתיים, הגעתי אל אבי ריבי מאמן אישי לקבל עזרה.
כבר בתחילת התהליך שמתי לב לשינויים לטובה בהתנהגותו של בני. וכחיזוק לכך, קיבלתי גם דיווח ממוריו של בני על שינויים חיובים בהתנהגותו של בני. ושיפור לימודי. מפעם לפעם כשבני שב מפגישת אימון עם ריבי נחשפתי, בשיחות עימו, לעוד "קליפה" שהוסרה מעל בני המתבגר.
ריבי, בדרכו הייחודית והלבבית, הצליח להתחבר לבני, חדר לליבו ולנבכי נפשו והשפיע על חייו לטובה. ריבי לימד אותו לקחת אחריות על מעשיו והתנהגותו. ובעיקר, לימד אותו להיות מודע. הוא הגביר את המוטיבציה הלימודית ואת הביטחון ביכולותיו וכן, במשחק הכדורסל, אותו הוא אוהב.
אין שמחה ממני על ההחלטה שקיבלתי להעניק לבני הזדמנות לעבור תהליך אימון אישי עם אבי ריבי. אבי מקצועי ואנושי! איש שיחה מדהים! לא שיפוטי ויחד עם זאת, דבר לא ניסתר מעיניו. הוא פשוט שם לב לכל פרט.
אין לי ספק שאעניק גם לשאר ילדיי מפגשים עם אבי. ויתרה מזאת, אני ממליצה בחום לכל מי שניקרה בדרכי לכל מכריי וחבריי ולקוחותיי להגיע לאבי ריבי לחוות תהליך אימון אישי. אין לי כל צל של ספק שהתהליך נחוץ לכל אדם בכל גיל!
אני ממליצה לכל אדם שרוצה לחוות הארה והתעוררות ולכל מי שמחפש שינוי ולקיחת אחריות מלאה על חייו, להגיע לאבי ריבי. אני מאמינה באבי בכל ליבי ומרוצה מאוד מהתוצאות. ובעיקר, אסירת תודה על תהליך מדהים!
זוהר גרינשפן
"אבי יקר, לפני כשנה וחצי, קיבלתי שיחת טלפון, לא סתם שיחה, שיחה שלימים גרמה לשינוי מהותי ואמיתי בחיי. מעברו השני של הקו , היית אתה, אבי ריבי, שדרן הרדיו המפורסם. במסגרת לימודיך, הצעת לי לעבור יחד איתך תהליך של אימון אישי הכולל סדרת מפגשים אישיים שבמהלכם נציב מטרה ונעשה ככל האפשר על מנת להגשים אותה. ציינת שהמפגשים אינם מחייבים. ואני, שהיתי בתקופה היותר עמוסה בחיי , הסכמתי!
ואכן, במשך כארבעה חודשים ביום ובשעה הנקובים הגעתי. עייפה, רעבה, לחוצה וכו'...הגעתי!
כל מפגש איתך היה פתוח, מעניין יותר, מרתק, מפרה וזאת בזכותך, בזכות היכולות שלך להביא נושאים פשוטים וקצת יותר, לפתח אותם ולהציב אותי, במרכז העניינים. והעיקר, השינוי לטובה וההעצמה האישית שלי.
"תשתני וכל העולם ישתנה בזכותך"- כך היית אומר, ולי ולא היה קל, הסביבה המשפחתית והקרובה הרימו גבה והערות על השינויים, הגיעו מכל עבר.
היום, שנה וחצי אחרי יכולה לומר בגאווה, עשיתי שינוי – קטן, בינוני, ענק! וזאת בזכותך. שמחה ומודה שנפגשנו "במקרה". שהרי, אין מקרה והכל רק מאת השם ששלח אותך כמנטור לחיים. מודה על כך שלימדת אותי להבדיל בין עיקר לטפל וסייעת לי לגלות את עצמי.
ממליצה לכל אחד ואחת מכם לקחת את אבי ריבי כמאמן אישי.
רותי קביסה
לאימון, הגעתי כשאני בצומת דרכים בחיים שלי ואחרי המלצה אישית שקיבלתי על אבי כמאמן אישי. ככל שתהליך האימון התקדם, רכשתי כלים כדי להתמודד עם מצבים שהייתי בהן וכלים נוספים להמשך חיי.
אבי פתח בפניי קווי מחשבה שלא ראיתי שקיימים ולא חשבתי עליהם. לאט לאט גיליתי בעצמי תכונות שהיו רדומות אצלי ובזכות תהליך האימון, תכונות אלו קיבלו משמעות גדולה עבורי. התובנה העיקרית שקיבלתי אחרי האימון היא: "קודם כל לעשות בשביל עצמך, להשקיע בעצמך, לעשות מה שאוהבים".
יצאתי מחוזקת מהתהליך האישי עם אבי, שמחה שעברתי אימון כזה שעזר לי מאוד בהסתכלות על החיים. וכמובן, מעבר לזה - הכרתי אדם מדהים ומאמן אישי לחיים בשם אבי ריבי שהיה תמיד איתי ולאורך כל התהליך ונשאר עוד הרבה אחריי שהאימון הסתיים. ממליצה עליו בחום ובאהבה.
א.ח.
הגעתי מבולבלת, מוצפת וקרועה לגבי החיים שלי .הרגשתי שאני חייבת לקבל החלטה כדי לעשות שינוי משמעותי ולא ידעתי איך להתחיל.
לאחר תהליך אימון של 10 מפגשים, קיבלתי החלטה ואני שלמה איתה! המפגשים עם אבי נתנו לי מקום לדבר על חששות, פחדים, ציפיות, תקוות ודרכי פעולה. אבי, אפשרת לי סביבה תומכת וזמן לחשוב על חיי. וכן, קיבלתי זווית ראיה שונה לגבי מצבים שונים בחיי ועצות פרקטיות להתמודד עם אתגרים שבדרך. אני מרגישה מחוזקת ומצוידת במעטפת של חוזקות ויכולות, מרגישה שיש בידי את היכולת לעבור את השינוי בהצלחה.
תודה על הכל, אתה המלאך שהציל אותי. מומלץ בחום!
מיטל לחיאני
לאחר שראיתי ירידה בלימודים של הבן שלי בן ה-16 וכן, חוסר מוטיבציה בבית הספר, החלטתי לשלוח את הבן שלי לאימוני קואצ'ינג עם המאמן אבי ריבי (לפי המלצתו של המחנך של הבן).
בעבר, עברתי בעצמי מספר סדנאות ואימונים עם קואוצ'רים שונים וזה שיפר לי את החיים ולכן, היה לי חשוב לקחת מישהו חיצוני ולא אני. קבענו פגישה עם אבי ולאחר שיחה קצרה הבנתי, שאבי זה בדיוק מה שהבן שלי צריך – מאמן, מורה דרך, תומך ואוזן קשבת. קבענו עשר פגישות - שעה בשבוע, במהלכן התחלתי לראות שיפור לאט ובטוח בציונים שלו וכן בתפיסה הלימודית. קבענו עשר פגישות נוספות והגענו בתהליך האימון ל-20 מפגשים בסה"כ, שבסיומם – המוטיבציה עלתה וכן, גם הרצון להצליח ולהשיג ציונים טובים יותר.
ממליץ מאוד!
גיא כץ
לפני שהתחלתי את האימון עם אבי, תמיד הרגשתי שחסר בי משהו, האימון איתו בנה אותי והביא אותו לאן שאני היום, תלמיד מצטיין. לא ידעתי שיש בי יכולות מיוחדות כמו שגיליתי, בזכות תהליך האימון. אתה תמיד אומר לי "כמה שאני מדהים" ומעצים אותי. הביטחון שלי עלה והשיחות איתך מביאות לי תמיד תקווה ש"הכל אפשרי". אין ספק שאני ממליץ לכל אחד לעבוד איתך ולעבור איתך את מה שנקרא – אימון אישי. אתה תמיד איתי גם אחרי האימון ואני מרגיש בנוח לספר לך הכל ותמיד יש אוזן קשבת, אתה מדהים אבי.
יוסף סרוסי
"הגעתי לאבי לתהליך אימון כשהייתי בצומת דרכים משמעותי בחיי, כאדם המאובחן עם הפרעת קשב ונשוי ואב ל-5 ילדים. אבי, מעבר להיותו מאמן, הוא ביסודו אדם מכיל, קשוב מאוד ובעל אבחנה חדה, שמסייעת לו "לקרוא בין השורות" ולהתאים כבר מהמפגש הראשון את תוכנית האימון למתאמן, באופן אינדיווידואלי.
עברתי איתו דרך מדהימה - שיפרתי את הביטחון העצמי וקיבלתי החלטות חשובות ונכונות לעתידי. למדתי מאבי שההשקעה הטובה ביותר, היא ההשקעה בעצמי. כאשר אתה משתנה הסביבה משתנה יחד איתך.
הידע העוצמה והתהליך שעברתי מלווים אותי בכל יום. אין לי ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה עבורי ועבור משפחתי. ולסיום: "אם אתם באמת רוצים את זה אתם תמצאו דרך, אם לא, אתם תמצאו תירוץ". (ג'ים רוהן)
רועי ביטון
"שמח שעברתי תהליך אימון אישי עם אבי הענק! במסגרת התהליך אבי הנחה אותי לצעוד בשבילים פחות נוחים עבורי, שפתחו מחשבות ותובנות רבות ומיוחדות. בעקבות התהליך, השתנו אצלי תפיסות לגבי גורמים שהיו בחיי והסתברו לי כמעכבים. קיבלתי החלטות שאותן אני מיישם והן אלו שפתחו לי שבילים חדשים ודרכים חדשות, בהן החלטתי לצעוד.
אבי ליווה אותי גם בתום התהליך המשותף ונמצא שם תמיד כדי לתת עצה, לעורר מחשבות ושאלות ולוודא, כי אני צועד ופועל בדרכים הנכונות לי. אבי הוא איש מיוחד שלא מהסס, בדרכו הנעימה, לשאול ולדרוש תשובות לשאלות נוקבות ופחות נעימות והכל בדרך נעימה וקלה לעיכול. במהלך התהליך נוצרה אצלי ציפייה תמידית לפגישה הבאה ו'לחקירה הבאה' שביצענו יחדיו.
חלק מהתובנות העמוקות ומדרכי הפעולה שרכשתי בתקופת האימון, מלוות אותי עד היום ומשמשות כלי עבודה יום יום ומצפן אישי. בעקבות התהליך המלצתי למספר בני משפחה וחברים לעבור אצלו תהליך אימון, שבתקופה קצרה ואיכותית 'מפיל אסימונים רבים', מייצר תפיסות ודעות ופותח צוהר למקומות טובים יותר".
מושיק גלעד
אבי, יכול לגרום לצב לרוץ ריצת מרתון. הוא חדור מוטיבציה ובעל סוללה שנטענת מעצמה. אלה משאבים מבורכים למאמנים.
אבי לא מוותר לעצמו ומתוך כך גם לא מוותר למתאמנים שלו, סדר ארגון ודיוק הם ה D.N.A של אבי תכונות אלה יש בהן למקד, למרכז ומכאן השמיים הם הגבול. וגם ללב הגדול שלו מקום של כבוד וחשוב בכל תהליך אימוני.
סימי אקשוטי
מנחה מובילה מכללת יוזמות. קאוצ'רית בכירה.
אבי יקר עוד בטרם התחלת ללמוד במכללת יוזמות יצא לי להכיר אדם מיוחד, עוצמתי, נחוש עם לב ענק! לאורך כל תקופת ההתמקצעות שלך בלימודים עקבתי אחריך בהשתאות רבה והתפעמתי לראות את הרצינות, האחריות, והמסירות שלך לתהליך! אני מאחל לך המשך הצלחה בדרך שלך, תזכור, שאתה עוד אחד מהאנשים בעולם היפה שלנו שזכו לקבל מתנה גדולה את ערך השליחות , האהבה והנתינה. ואתה ביכולות הנדירות שלך ובמקצועיות יתרה מפיץ את הטוב הזה לאנשים שסביבך שיוכלו לגעת בנשמה שלהם ולעשות טוב יותר לעצמם! זכו האנשים שעברו איתך תהליך אימון אישי, ובטוח שעוד הרבה אנשים יזכו לעבור איתך תהליכים רבים ומשמעותיים פורציי דרך לעצמם ולסביבה! אני גאה בך איש יקר!
תמיר פלג
מנכ"ל מכללת יוזמות
"אבי היקר והאהוב, תודה לך על הדרך שעברתי איתך, על מה שלמדתי והצלחתי לתקן ועל כך שלא ויתרת עלי גם כשהיה קשה. תודה על זה שלמדתי שבעזרת התמדה ורצון אפשר לשנות ואפשר להצליח, על שמצאתי את השורש למגוון הבעיות שאיתן הגעתי. על הכלים שקיבלתי כדי להתמודד ולעשות את הפעולות הנכונות להצלחתי וכל זה, בזכות המקצועיות שלך וההבנה והיכולת להדריך ולכוון את האדם שמולך.
תודה לך איש יקר ואמן והקב"ה ייתן לך הצלחה והגשמה, כמו שאתה נותן לאחרים מידה כנגד מידה".
אריק וייס
מתהליך האימון עצמו למדתי, שברגע שמגדירים ביחד לאן ומה רוצים להשיג, אפשר באמת להגיע לכל שיעד שרוצים. התהליך עצמו דורש פתיחות, סבלנות והקשבה, על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית. למדתי שככל שעושים יותר ויותר מפגשים, כך כמות "האסימונים" שנופלים גדולה יותר. הדבר העיקרי שקרה לי עד כה הוא היכולת להסתכל על אירועים שונים ממספר נקודות מבט. והכי חשוב מבחינתי היה להבין שאם יש רצון, אמונה ויכולת, אפשר לשנות הרבה דברים בחיים, תוך כדי הסתכלות נכונה על התהליך עצמו.
אני מאוד שמח על כך שבחרתי באבי ריבי כמאמן עבור התהליך הזה וממליץ לכל בן אדם לעבור תהליך דומה. התהליך עצמו אפשר לי לגלות המון דברים בעצמי ולהבין, מה אפשר לשפר ולהפוך לטוב יותר. בגלל שבתהליך האימון עוסקים בכל כך הרבה תחומים, זה אפשר לי באמת לגעת בכל נושא ונושא ולהגיע לתוצאה מקסימלית.
תהליך האימון תרם לי רבות בחיזוק הביטחון העצמי בתחומים מסוימים וכן, בהגדרת מטרות ומשימות שרציתי לעשות ולא הצלחתי לבצע אותן לפני כן. דבר חשוב נוסף שקיבלתי מהתהליך עצמו הוא היכולת לסדר ולארגן דברים עפ"י חשיבותם ולהשלים את המשימות בצורה הטובה ביותר. כמאמן אישי, אבי בן אדם מאוד קשוב ואכפתי לתהליך שאותו אנחנו עוברים ביחד. לעיתים, כאשר היו נושאים שלא כל כך רציתי לדבר עליהם, הצלחתי למצוא ביחד עם אבי את היכולת לשוחח "ולפרק" אותם, כדי להבין מה ניתן לשפר ולתקן. למדתי שגם אם לא הצלחת להשיג את התוצאה הרצויה, גם הדרך חשובה לא פחות והכי חשוב, לעשות כמיטב יכולתנו . לאורך התהליך וגם במהלך השבוע, ממפגש למפגש ניתנו על ידי אבי משימות רבות שדרשו ממני חשיבה והכנה לקראת המפגש הבא. כך שאת הכלים שלמדתי, השתדלתי ליישם תוך כדי תנועה כדי שאוכל לראות את ההתקדמות.
אלדד לויה
"כאימא לילד מתבגר בתחילת גיל העשרה, שחווה המון שינויים רגשיים/חברתיים, הגעתי אל אבי ריבי מאמן אישי לקבל עזרה.
כבר בתחילת התהליך שמתי לב לשינויים לטובה בהתנהגותו של בני. וכחיזוק לכך, קיבלתי גם דיווח ממוריו של בני על שינויים חיובים בהתנהגותו של בני. ושיפור לימודי. מפעם לפעם כשבני שב מפגישת אימון עם ריבי נחשפתי, בשיחות עימו, לעוד "קליפה" שהוסרה מעל בני המתבגר.
ריבי, בדרכו הייחודית והלבבית, הצליח להתחבר לבני, חדר לליבו ולנבכי נפשו והשפיע על חייו לטובה. ריבי לימד אותו לקחת אחריות על מעשיו והתנהגותו. ובעיקר, לימד אותו להיות מודע. הוא הגביר את המוטיבציה הלימודית ואת הביטחון ביכולותיו וכן, במשחק הכדורסל, אותו הוא אוהב.
אין שמחה ממני על ההחלטה שקיבלתי להעניק לבני הזדמנות לעבור תהליך אימון אישי עם אבי ריבי. אבי מקצועי ואנושי! איש שיחה מדהים! לא שיפוטי ויחד עם זאת, דבר לא ניסתר מעיניו. הוא פשוט שם לב לכל פרט.
אין לי ספק שאעניק גם לשאר ילדיי מפגשים עם אבי. ויתרה מזאת, אני ממליצה בחום לכל מי שניקרה בדרכי לכל מכריי וחבריי ולקוחותיי להגיע לאבי ריבי לחוות תהליך אימון אישי. אין לי כל צל של ספק שהתהליך נחוץ לכל אדם בכל גיל!
אני ממליצה לכל אדם שרוצה לחוות הארה והתעוררות ולכל מי שמחפש שינוי ולקיחת אחריות מלאה על חייו, להגיע לאבי ריבי. אני מאמינה באבי בכל ליבי ומרוצה מאוד מהתוצאות. ובעיקר, אסירת תודה על תהליך מדהים!
זוהר גרינשפן
"אבי יקר, לפני כשנה וחצי, קיבלתי שיחת טלפון, לא סתם שיחה, שיחה שלימים גרמה לשינוי מהותי ואמיתי בחיי. מעברו השני של הקו , היית אתה, אבי ריבי, שדרן הרדיו המפורסם. במסגרת לימודיך, הצעת לי לעבור יחד איתך תהליך של אימון אישי הכולל סדרת מפגשים אישיים שבמהלכם נציב מטרה ונעשה ככל האפשר על מנת להגשים אותה. ציינת שהמפגשים אינם מחייבים. ואני, שהיתי בתקופה היותר עמוסה בחיי , הסכמתי!
ואכן, במשך כארבעה חודשים ביום ובשעה הנקובים הגעתי. עייפה, רעבה, לחוצה וכו'...הגעתי!
כל מפגש איתך היה פתוח, מעניין יותר, מרתק, מפרה וזאת בזכותך, בזכות היכולות שלך להביא נושאים פשוטים וקצת יותר, לפתח אותם ולהציב אותי, במרכז העניינים. והעיקר, השינוי לטובה וההעצמה האישית שלי.
"תשתני וכל העולם ישתנה בזכותך"- כך היית אומר, ולי ולא היה קל, הסביבה המשפחתית והקרובה הרימו גבה והערות על השינויים, הגיעו מכל עבר.
היום, שנה וחצי אחרי יכולה לומר בגאווה, עשיתי שינוי – קטן, בינוני, ענק! וזאת בזכותך. שמחה ומודה שנפגשנו "במקרה". שהרי, אין מקרה והכל רק מאת השם ששלח אותך כמנטור לחיים. מודה על כך שלימדת אותי להבדיל בין עיקר לטפל וסייעת לי לגלות את עצמי.
ממליצה לכל אחד ואחת מכם לקחת את אבי ריבי כמאמן אישי.
רותי קביסה
לאימון, הגעתי כשאני בצומת דרכים בחיים שלי ואחרי המלצה אישית שקיבלתי על אבי כמאמן אישי. ככל שתהליך האימון התקדם, רכשתי כלים כדי להתמודד עם מצבים שהייתי בהן וכלים נוספים להמשך חיי.
אבי פתח בפניי קווי מחשבה שלא ראיתי שקיימים ולא חשבתי עליהם. לאט לאט גיליתי בעצמי תכונות שהיו רדומות אצלי ובזכות תהליך האימון, תכונות אלו קיבלו משמעות גדולה עבורי. התובנה העיקרית שקיבלתי אחרי האימון היא: "קודם כל לעשות בשביל עצמך, להשקיע בעצמך, לעשות מה שאוהבים".
יצאתי מחוזקת מהתהליך האישי עם אבי, שמחה שעברתי אימון כזה שעזר לי מאוד בהסתכלות על החיים. וכמובן, מעבר לזה - הכרתי אדם מדהים ומאמן אישי לחיים בשם אבי ריבי שהיה תמיד איתי ולאורך כל התהליך ונשאר עוד הרבה אחריי שהאימון הסתיים. ממליצה עליו בחום ובאהבה.
א.ח.
הגעתי מבולבלת, מוצפת וקרועה לגבי החיים שלי .הרגשתי שאני חייבת לקבל החלטה כדי לעשות שינוי משמעותי ולא ידעתי איך להתחיל.
לאחר תהליך אימון של 10 מפגשים, קיבלתי החלטה ואני שלמה איתה! המפגשים עם אבי נתנו לי מקום לדבר על חששות, פחדים, ציפיות, תקוות ודרכי פעולה. אבי, אפשרת לי סביבה תומכת וזמן לחשוב על חיי. וכן, קיבלתי זווית ראיה שונה לגבי מצבים שונים בחיי ועצות פרקטיות להתמודד עם אתגרים שבדרך. אני מרגישה מחוזקת ומצוידת במעטפת של חוזקות ויכולות, מרגישה שיש בידי את היכולת לעבור את השינוי בהצלחה.
תודה על הכל, אתה המלאך שהציל אותי. מומלץ בחום!
מיטל לחיאני
לאחר שראיתי ירידה בלימודים של הבן שלי בן ה-16 וכן, חוסר מוטיבציה בבית הספר, החלטתי לשלוח את הבן שלי לאימוני קואצ'ינג עם המאמן אבי ריבי (לפי המלצתו של המחנך של הבן).
בעבר, עברתי בעצמי מספר סדנאות ואימונים עם קואוצ'רים שונים וזה שיפר לי את החיים ולכן, היה לי חשוב לקחת מישהו חיצוני ולא אני. קבענו פגישה עם אבי ולאחר שיחה קצרה הבנתי, שאבי זה בדיוק מה שהבן שלי צריך – מאמן, מורה דרך, תומך ואוזן קשבת. קבענו עשר פגישות - שעה בשבוע, במהלכן התחלתי לראות שיפור לאט ובטוח בציונים שלו וכן בתפיסה הלימודית. קבענו עשר פגישות נוספות והגענו בתהליך האימון ל-20 מפגשים בסה"כ, שבסיומם – המוטיבציה עלתה וכן, גם הרצון להצליח ולהשיג ציונים טובים יותר.
ממליץ מאוד!
גיא כץ
לפני שהתחלתי את האימון עם אבי, תמיד הרגשתי שחסר בי משהו, האימון איתו בנה אותי והביא אותו לאן שאני היום, תלמיד מצטיין. לא ידעתי שיש בי יכולות מיוחדות כמו שגיליתי, בזכות תהליך האימון. אתה תמיד אומר לי "כמה שאני מדהים" ומעצים אותי. הביטחון שלי עלה והשיחות איתך מביאות לי תמיד תקווה ש"הכל אפשרי". אין ספק שאני ממליץ לכל אחד לעבוד איתך ולעבור איתך את מה שנקרא – אימון אישי. אתה תמיד איתי גם אחרי האימון ואני מרגיש בנוח לספר לך הכל ותמיד יש אוזן קשבת, אתה מדהים אבי.
יוסף סרוסי

לפני שהתחלתי את האימון עם אבי, תמיד הרגשתי שחסר בי משהו, האימון איתו בנה אותי והביא אותו לאן שאני היום, תלמיד מצטיין.
לא ידעתי שיש בי יכולות מיוחדות כמו שגיליתי, בזכות תהליך האימון. אתה תמיד אומר לי "כמה שאני מדהים" ומעצים אותי.
הביטחון שלי עלה והשיחות איתך מביאות לי תמיד תקווה ש"הכל אפשרי".
אין ספק שאני ממליץ לכל אחד לעבוד איתך ולעבור איתך את מה שנקרא – אימון אישי.
אתה תמיד איתי גם אחרי האימון ואני מרגיש בנוח לספר לך הכל ותמיד יש אוזן קשבת, אתה מדהים אבי.

יוסף סרוסי

לאחר שראיתי ירידה בלימודים של הבן שלי בן ה-16 וכן, חוסר מוטיבציה בבית הספר,
החלטתי לשלוח את הבן שלי לאימוני קואצ'ינג עם המאמן אבי ריבי (לפי המלצתו של המחנך של הבן).
בעבר, עברתי בעצמי מספר סדנאות ואימונים עם קואוצ'רים שונים וזה שיפר לי את החיים ולכן, היה לי חשוב לקחת מישהו חיצוני ולא אני.
קבענו פגישה עם אבי ולאחר שיחה קצרה הבנתי, שאבי זה בדיוק מה שהבן שלי צריך – מאמן, מורה דרך, תומך ואוזן קשבת. קבענו עשר פגישות – שעה בשבוע, במהלכן התחלתי לראות שיפור לאט ובטוח בציונים שלו וכן בתפיסה הלימודית.
קבענו עשר פגישות נוספות והגענו בתהליך האימון ל-20 מפגשים בסה"כ, שבסיומם – המוטיבציה עלתה וכן, גם הרצון להצליח ולהשיג ציונים טובים יותר.
ממליץ מאוד!

גיא כץ

הגעתי מבולבלת, מוצפת וקרועה לגבי החיים שלי .הרגשתי שאני חייבת לקבל החלטה כדי לעשות שינוי משמעותי ולא ידעתי איך להתחיל.
לאחר תהליך אימון של 10 מפגשים, קיבלתי החלטה ואני שלמה איתה! המפגשים עם אבי נתנו לי מקום לדבר על חששות, פחדים, ציפיות, תקוות ודרכי פעולה. אבי, אפשרת לי סביבה תומכת וזמן לחשוב על חיי. וכן, קיבלתי זווית ראיה שונה לגבי מצבים שונים בחיי ועצות פרקטיות להתמודד עם אתגרים שבדרך.
אני מרגישה מחוזקת ומצוידת במעטפת של חוזקות ויכולות, מרגישה שיש בידי את היכולת לעבור את השינוי בהצלחה.
תודה על הכל, אתה המלאך שהציל אותי. מומלץ בחום!

מיטל לחיאני

לאימון, הגעתי כשאני בצומת דרכים בחיים שלי ואחרי המלצה אישית שקיבלתי על אבי כמאמן אישי.
ככל שתהליך האימון התקדם, רכשתי כלים כדי להתמודד עם מצבים שהייתי בהן וכלים נוספים להמשך חיי.
אבי פתח בפניי קווי מחשבה שלא ראיתי שקיימים ולא חשבתי עליהם. לאט לאט גיליתי בעצמי תכונות שהיו רדומות אצלי ובזכות תהליך האימון,
תכונות אלו קיבלו משמעות גדולה עבורי. התובנה העיקרית שקיבלתי אחרי האימון היא: "קודם כל לעשות בשביל עצמך, להשקיע בעצמך, לעשות מה שאוהבים".
יצאתי מחוזקת מהתהליך האישי עם אבי, שמחה שעברתי אימון כזה שעזר לי מאוד בהסתכלות על החיים. וכמובן, מעבר לזה – הכרתי אדם מדהים ומאמן אישי לחיים בשם אבי
ריבי שהיה תמיד איתי ולאורך כל התהליך ונשאר עוד הרבה אחריי שהאימון הסתיים.
ממליצה עליו בחום ובאהבה.

א.ח.

"אבי יקר, לפני כשנה וחצי, קיבלתי שיחת טלפון, לא סתם שיחה, שיחה שלימים גרמה לשינוי מהותי ואמיתי בחיי. מעברו השני של הקו , היית אתה, אבי ריבי, שדרן הרדיו המפורסם. במסגרת לימודיך, הצעת לי לעבור יחד איתך תהליך של אימון אישי הכולל סדרת מפגשים אישיים שבמהלכם נציב מטרה ונעשה ככל האפשר על מנת להגשים אותה. ציינת שהמפגשים אינם מחייבים. ואני, שהיתי בתקופה היותר עמוסה בחיי , הסכמתי!
ואכן, במשך כארבעה חודשים ביום ובשעה הנקובים הגעתי. עייפה, רעבה, לחוצה וכו'…הגעתי!
כל מפגש איתך היה פתוח, מעניין יותר, מרתק, מפרה וזאת בזכותך, בזכות היכולות שלך להביא נושאים פשוטים וקצת יותר, לפתח אותם ולהציב אותי, במרכז העניינים. והעיקר, השינוי לטובה וההעצמה האישית שלי.
"תשתני וכל העולם ישתנה בזכותך"- כך היית אומר, ולי ולא היה קל, הסביבה המשפחתית והקרובה הרימו גבה והערות על השינויים, הגיעו מכל עבר.
היום, שנה וחצי אחרי יכולה לומר בגאווה, עשיתי שינוי – קטן, בינוני, ענק! וזאת בזכותך. שמחה ומודה שנפגשנו "במקרה". שהרי, אין מקרה והכל רק מאת השם ששלח אותך כמנטור לחיים. מודה על כך שלימדת אותי להבדיל בין עיקר לטפל וסייעת לי לגלות את עצמי.
ממליצה לכל אחד ואחת מכם לקחת את אבי ריבי כמאמן אישי.

רותי קביסה

"כאימא לילד מתבגר בתחילת גיל העשרה, שחווה המון שינויים רגשיים/חברתיים, הגעתי אל אבי ריבי מאמן אישי לקבל עזרה.
כבר בתחילת התהליך שמתי לב לשינויים לטובה בהתנהגותו של בני. וכחיזוק לכך, קיבלתי גם דיווח ממוריו של בני על שינויים חיובים בהתנהגותו של בני. ושיפור לימודי. מפעם לפעם כשבני שב מפגישת אימון עם ריבי נחשפתי, בשיחות עימו, לעוד "קליפה" שהוסרה מעל בני המתבגר.
ריבי, בדרכו הייחודית והלבבית, הצליח להתחבר לבני, חדר לליבו ולנבכי נפשו והשפיע על חייו לטובה. ריבי לימד אותו לקחת אחריות על מעשיו והתנהגותו. ובעיקר, לימד אותו להיות מודע. הוא הגביר את המוטיבציה הלימודית ואת הביטחון ביכולותיו וכן, במשחק הכדורסל, אותו הוא אוהב.
אין שמחה ממני על ההחלטה שקיבלתי להעניק לבני הזדמנות לעבור תהליך אימון אישי עם אבי ריבי. אבי מקצועי ואנושי! איש שיחה מדהים! לא שיפוטי ויחד עם זאת, דבר לא ניסתר מעיניו. הוא פשוט שם לב לכל פרט.
אין לי ספק שאעניק גם לשאר ילדיי מפגשים עם אבי. ויתרה מזאת, אני ממליצה בחום לכל מי שניקרה בדרכי לכל מכריי וחבריי ולקוחותיי להגיע לאבי ריבי לחוות תהליך אימון אישי. אין לי כל צל של ספק שהתהליך נחוץ לכל אדם בכל גיל!
אני ממליצה לכל אדם שרוצה לחוות הארה והתעוררות ולכל מי שמחפש שינוי ולקיחת אחריות מלאה על חייו, להגיע לאבי ריבי. אני מאמינה באבי בכל ליבי ומרוצה מאוד מהתוצאות. ובעיקר, אסירת תודה על תהליך מדהים!

זוהר גרינשפן

מתהליך האימון עצמו למדתי, שברגע שמגדירים ביחד לאן ומה רוצים להשיג, אפשר באמת להגיע לכל שיעד שרוצים.
התהליך עצמו דורש פתיחות, סבלנות והקשבה, על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית. למדתי שככל שעושים יותר ויותר מפגשים, כך כמות "האסימונים" שנופלים גדולה יותר. הדבר העיקרי שקרה לי עד כה הוא היכולת להסתכל על אירועים שונים ממספר נקודות מבט. והכי חשוב מבחינתי היה להבין שאם יש רצון, אמונה ויכולת, אפשר לשנות הרבה דברים בחיים, תוך כדי הסתכלות נכונה על התהליך עצמו.
אני מאוד שמח על כך שבחרתי באבי ריבי כמאמן עבור התהליך הזה וממליץ לכל בן אדם לעבור תהליך דומה.
התהליך עצמו אפשר לי לגלות המון דברים בעצמי ולהבין, מה אפשר לשפר ולהפוך לטוב יותר. בגלל שבתהליך האימון עוסקים בכל כך הרבה תחומים, זה אפשר לי באמת לגעת בכל נושא ונושא ולהגיע לתוצאה מקסימלית. תהליך האימון תרם לי רבות בחיזוק הביטחון העצמי בתחומים מסוימים וכן, בהגדרת מטרות ומשימות שרציתי לעשות ולא הצלחתי לבצע אותן לפני כן.
דבר חשוב נוסף שקיבלתי מהתהליך עצמו הוא היכולת לסדר ולארגן דברים עפ"י חשיבותם ולהשלים את המשימות בצורה הטובה ביותר. כמאמן אישי, אבי בן אדם מאוד קשוב ואכפתי לתהליך שאותו אנחנו עוברים ביחד. לעיתים, כאשר היו נושאים שלא כל כך רציתי לדבר עליהם, הצלחתי למצוא ביחד עם אבי את היכולת לשוחח "ולפרק" אותם,
כדי להבין מה ניתן לשפר ולתקן. למדתי שגם אם לא הצלחת להשיג את התוצאה הרצויה, גם הדרך חשובה לא פחות והכי חשוב, לעשות כמיטב יכולתנו .
לאורך התהליך וגם במהלך השבוע, ממפגש למפגש ניתנו על ידי אבי משימות רבות שדרשו ממני חשיבה והכנה לקראת המפגש הבא.
כך שאת הכלים שלמדתי, השתדלתי ליישם תוך כדי תנועה כדי שאוכל לראות את ההתקדמות.

אלדד לויה

אבי יקר
עוד בטרם התחלת ללמוד במכללת יוזמות יצא לי להכיר אדם מיוחד, עוצמתי, נחוש עם לב ענק!
לאורך כל תקופת ההתמקצעות שלך בלימודים עקבתי אחריך בהשתאות רבה והתפעמתי לראות את הרצינות, האחריות,
והמסירות שלך לתהליך!
אני מאחל לך המשך הצלחה בדרך שלך, תזכור, שאתה עוד אחד מהאנשים בעולם היפה שלנו
שזכו לקבל מתנה גדולה את ערך השליחות , האהבה והנתינה.
ואתה ביכולות הנדירות שלך ובמקצועיות יתרה מפיץ את הטוב הזה לאנשים שסביבך
שיוכלו לגעת בנשמה שלהם ולעשות טוב יותר לעצמם!
זכו האנשים שעברו איתך תהליך אימון אישי, ובטוח שעוד הרבה אנשים יזכו לעבור איתך תהליכים רבים ומשמעותיים
פורציי דרך לעצמם ולסביבה!
אני גאה בך איש יקר!

תמיר פלג
מנכ"ל מכללת יוזמות

אני, הח"מ, עופר ערד, מכיר היטב את אבי ריבי למעלה משנה. תחילה בפגישות אקראיות בהן שוחחנו באופן לא פורמלי על אימון ושיטות טיפול ואח"כ אבי בחר ללמוד אצלי קורס NLP במהלך חצי שנה אינטנסיבית ותובענית.
כבר מההתחלה התרשמתי כי אבי הוא אדם סקרן ופתוח, בעל ידע רב, יסודי, מאוד מקצועי, והכי חשוב אוהב אדם ורוצה ויכול לסייע לאנשים.
במהלך הקורס המאפיינים הללו רק הלכו והתחדדו וראיתי כיצד אבי עושה שימוש בכלים שלמד באופן מיידי הן עם האנשים בקבוצה והן בקליניקה שלו. הידע הרב של אבי איפשר לו להביא תרומה מעבר, והוא תמיד יודע להוסיף עוד זווית הסתכלות מעניינת ורעננה.
לאבי יכולות מצויינות כמנחה ומאמן. הוא יודע להוביל ולהפיק את המקסימום מאנשים. הוא קשוב, בעל יכולת נהדרת לקלוט היכן כול אדם נמצא ברגע נתון ולהוביל את אותו אדם למודעות והתפתחות אישית ומקצועית.
אנשים בקבוצה חיכו בתור כדי לתרגל עם אבי שכן ידעו כי תמיד יצאו מהתירגול איתו עם ערך כלשהו.
לאבי רמת מודעות עצמית גבוהה, נכונות אמיתית ועמוקה ללמוד, להתפתח, ולעשות שינויים. כך שלא רק מאמן ומנחה הוא גם מהווה דוגמא אישית של התפתחות אישית
ומקצועית.
אני ממליץ בחום על אבי ריבי כמאמן ומנחה ויודע כי כול מי שבא ויבוא איתו במגע זוכה ויזכה.
בברכה ואהבה,

עופר ערד
(A.M )- מאסטר טריינר NLP מרכז עופר ערד

אבי, יכול לגרום לצב לרוץ ריצת מרתון. הוא חדור מוטיבציה ובעל סוללה שנטענת מעצמה. אלה משאבים מבורכים למאמנים.
אבי לא מוותר לעצמו ומתוך כך גם לא מוותר למתאמנים שלו, סדר ארגון ודיוק הם ה D.N.A של אבי תכונות אלה יש בהן למקד, למרכז ומכאן השמיים הם הגבול.
וגם ללב הגדול שלו מקום של כבוד וחשוב בכל תהליך אימוני.

סימי אקשוטי
מנחה מובילה מכללת יוזמות. קאוצ'רית בכירה.

"אבי היקר והאהוב, תודה לך על הדרך שעברתי איתך, על מה שלמדתי והצלחתי לתקן ועל כך שלא ויתרת עלי גם כשהיה קשה.
תודה על זה שלמדתי שבעזרת התמדה ורצון אפשר לשנות ואפשר להצליח, על שמצאתי את השורש למגוון הבעיות שאיתן הגעתי.
על הכלים שקיבלתי כדי להתמודד ולעשות את הפעולות הנכונות להצלחתי וכל זה,
בזכות המקצועיות שלך וההבנה והיכולת להדריך ולכוון את האדם שמולך.
תודה לך איש יקר ואמן והקב"ה ייתן לך הצלחה והגשמה, כמו שאתה נותן לאחרים מידה כנגד מידה".

אריק וייס

"שמח שעברתי תהליך אימון אישי עם אבי הענק!
במסגרת התהליך אבי הנחה אותי לצעוד בשבילים פחות נוחים עבורי, שפתחו מחשבות ותובנות רבות ומיוחדות. בעקבות התהליך,
השתנו אצלי תפיסות לגבי גורמים שהיו בחיי והסתברו לי כמעכבים.
קיבלתי החלטות שאותן אני מיישם והן אלו שפתחו לי שבילים חדשים ודרכים חדשות, בהן החלטתי לצעוד.

אבי ליווה אותי גם בתום התהליך המשותף ונמצא שם תמיד כדי לתת עצה,
לעורר מחשבות ושאלות ולוודא, כי אני צועד ופועל בדרכים הנכונות לי. אבי הוא איש מיוחד שלא מהסס, בדרכו הנעימה,
לשאול ולדרוש תשובות לשאלות נוקבות ופחות נעימות והכל בדרך נעימה וקלה לעיכול.
במהלך התהליך נוצרה אצלי ציפייה תמידית לפגישה הבאה ו'לחקירה הבאה' שביצענו יחדיו.
חלק מהתובנות העמוקות ומדרכי הפעולה שרכשתי בתקופת האימון, מלוות אותי עד היום ומשמשות כלי עבודה יום יום ומצפן אישי.
בעקבות התהליך המלצתי למספר בני משפחה וחברים לעבור אצלו תהליך אימון,
שבתקופה קצרה ואיכותית 'מפיל אסימונים רבים', מייצר תפיסות ודעות ופותח צוהר למקומות טובים יותר".

מושיק גלעד

"הגעתי לאבי לתהליך אימון כשהייתי בצומת דרכים משמעותי בחיי,
כאדם המאובחן עם הפרעת קשב ונשוי ואב ל-5 ילדים. אבי, מעבר להיותו מאמן, הוא ביסודו אדם מכיל, קשוב מאוד ובעל אבחנה חדה,
שמסייעת לו "לקרוא בין השורות" ולהתאים כבר מהמפגש הראשון את תוכנית האימון למתאמן, באופן אינדיווידואלי.

עברתי איתו דרך מדהימה – שיפרתי את הביטחון העצמי וקיבלתי החלטות חשובות ונכונות לעתידי.
למדתי מאבי שההשקעה הטובה ביותר, היא ההשקעה בעצמי. כאשר אתה משתנה הסביבה משתנה יחד איתך.

הידע העוצמה והתהליך שעברתי מלווים אותי בכל יום.
אין לי ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה עבורי ועבור משפחתי.
ולסיום: "אם אתם באמת רוצים את זה אתם תמצאו דרך, אם לא, אתם תמצאו תירוץ". (ג'ים רוהן)

רועי ביטון

לפני שהתחלתי את האימון עם אבי, תמיד הרגשתי שחסר בי משהו, האימון איתו בנה אותי והביא אותו לאן שאני היום, תלמיד מצטיין.
לא ידעתי שיש בי יכולות מיוחדות כמו שגיליתי, בזכות תהליך האימון. אתה תמיד אומר לי "כמה שאני מדהים" ומעצים אותי.
הביטחון שלי עלה והשיחות איתך מביאות לי תמיד תקווה ש"הכל אפשרי".
אין ספק שאני ממליץ לכל אחד לעבוד איתך ולעבור איתך את מה שנקרא – אימון אישי.
אתה תמיד איתי גם אחרי האימון ואני מרגיש בנוח לספר לך הכל ותמיד יש אוזן קשבת, אתה מדהים אבי.

יוסף סרוסי

לאחר שראיתי ירידה בלימודים של הבן שלי בן ה-16 וכן, חוסר מוטיבציה בבית הספר,
החלטתי לשלוח את הבן שלי לאימוני קואצ'ינג עם המאמן אבי ריבי (לפי המלצתו של המחנך של הבן).
בעבר, עברתי בעצמי מספר סדנאות ואימונים עם קואוצ'רים שונים וזה שיפר לי את החיים ולכן, היה לי חשוב לקחת מישהו חיצוני ולא אני.
קבענו פגישה עם אבי ולאחר שיחה קצרה הבנתי, שאבי זה בדיוק מה שהבן שלי צריך – מאמן, מורה דרך, תומך ואוזן קשבת. קבענו עשר פגישות – שעה בשבוע, במהלכן התחלתי לראות שיפור לאט ובטוח בציונים שלו וכן בתפיסה הלימודית.
קבענו עשר פגישות נוספות והגענו בתהליך האימון ל-20 מפגשים בסה"כ, שבסיומם – המוטיבציה עלתה וכן, גם הרצון להצליח ולהשיג ציונים טובים יותר.
ממליץ מאוד!

גיא כץ

הגעתי מבולבלת, מוצפת וקרועה לגבי החיים שלי .הרגשתי שאני חייבת לקבל החלטה כדי לעשות שינוי משמעותי ולא ידעתי איך להתחיל.
לאחר תהליך אימון של 10 מפגשים, קיבלתי החלטה ואני שלמה איתה! המפגשים עם אבי נתנו לי מקום לדבר על חששות, פחדים, ציפיות, תקוות ודרכי פעולה. אבי, אפשרת לי סביבה תומכת וזמן לחשוב על חיי. וכן, קיבלתי זווית ראיה שונה לגבי מצבים שונים בחיי ועצות פרקטיות להתמודד עם אתגרים שבדרך.
אני מרגישה מחוזקת ומצוידת במעטפת של חוזקות ויכולות, מרגישה שיש בידי את היכולת לעבור את השינוי בהצלחה.
תודה על הכל, אתה המלאך שהציל אותי. מומלץ בחום!

מיטל לחיאני

לאימון, הגעתי כשאני בצומת דרכים בחיים שלי ואחרי המלצה אישית שקיבלתי על אבי כמאמן אישי.
ככל שתהליך האימון התקדם, רכשתי כלים כדי להתמודד עם מצבים שהייתי בהן וכלים נוספים להמשך חיי.
אבי פתח בפניי קווי מחשבה שלא ראיתי שקיימים ולא חשבתי עליהם. לאט לאט גיליתי בעצמי תכונות שהיו רדומות אצלי ובזכות תהליך האימון,
תכונות אלו קיבלו משמעות גדולה עבורי. התובנה העיקרית שקיבלתי אחרי האימון היא: "קודם כל לעשות בשביל עצמך, להשקיע בעצמך, לעשות מה שאוהבים".
יצאתי מחוזקת מהתהליך האישי עם אבי, שמחה שעברתי אימון כזה שעזר לי מאוד בהסתכלות על החיים. וכמובן, מעבר לזה – הכרתי אדם מדהים ומאמן אישי לחיים בשם אבי
ריבי שהיה תמיד איתי ולאורך כל התהליך ונשאר עוד הרבה אחריי שהאימון הסתיים.
ממליצה עליו בחום ובאהבה.

א.ח.

"אבי יקר, לפני כשנה וחצי, קיבלתי שיחת טלפון, לא סתם שיחה, שיחה שלימים גרמה לשינוי מהותי ואמיתי בחיי. מעברו השני של הקו , היית אתה, אבי ריבי, שדרן הרדיו המפורסם. במסגרת לימודיך, הצעת לי לעבור יחד איתך תהליך של אימון אישי הכולל סדרת מפגשים אישיים שבמהלכם נציב מטרה ונעשה ככל האפשר על מנת להגשים אותה. ציינת שהמפגשים אינם מחייבים. ואני, שהיתי בתקופה היותר עמוסה בחיי , הסכמתי!
ואכן, במשך כארבעה חודשים ביום ובשעה הנקובים הגעתי. עייפה, רעבה, לחוצה וכו'…הגעתי!
כל מפגש איתך היה פתוח, מעניין יותר, מרתק, מפרה וזאת בזכותך, בזכות היכולות שלך להביא נושאים פשוטים וקצת יותר, לפתח אותם ולהציב אותי, במרכז העניינים. והעיקר, השינוי לטובה וההעצמה האישית שלי.
"תשתני וכל העולם ישתנה בזכותך"- כך היית אומר, ולי ולא היה קל, הסביבה המשפחתית והקרובה הרימו גבה והערות על השינויים, הגיעו מכל עבר.
היום, שנה וחצי אחרי יכולה לומר בגאווה, עשיתי שינוי – קטן, בינוני, ענק! וזאת בזכותך. שמחה ומודה שנפגשנו "במקרה". שהרי, אין מקרה והכל רק מאת השם ששלח אותך כמנטור לחיים. מודה על כך שלימדת אותי להבדיל בין עיקר לטפל וסייעת לי לגלות את עצמי.
ממליצה לכל אחד ואחת מכם לקחת את אבי ריבי כמאמן אישי.

רותי קביסה

"כאימא לילד מתבגר בתחילת גיל העשרה, שחווה המון שינויים רגשיים/חברתיים, הגעתי אל אבי ריבי מאמן אישי לקבל עזרה.
כבר בתחילת התהליך שמתי לב לשינויים לטובה בהתנהגותו של בני. וכחיזוק לכך, קיבלתי גם דיווח ממוריו של בני על שינויים חיובים בהתנהגותו של בני. ושיפור לימודי. מפעם לפעם כשבני שב מפגישת אימון עם ריבי נחשפתי, בשיחות עימו, לעוד "קליפה" שהוסרה מעל בני המתבגר.
ריבי, בדרכו הייחודית והלבבית, הצליח להתחבר לבני, חדר לליבו ולנבכי נפשו והשפיע על חייו לטובה. ריבי לימד אותו לקחת אחריות על מעשיו והתנהגותו. ובעיקר, לימד אותו להיות מודע. הוא הגביר את המוטיבציה הלימודית ואת הביטחון ביכולותיו וכן, במשחק הכדורסל, אותו הוא אוהב.
אין שמחה ממני על ההחלטה שקיבלתי להעניק לבני הזדמנות לעבור תהליך אימון אישי עם אבי ריבי. אבי מקצועי ואנושי! איש שיחה מדהים! לא שיפוטי ויחד עם זאת, דבר לא ניסתר מעיניו. הוא פשוט שם לב לכל פרט.
אין לי ספק שאעניק גם לשאר ילדיי מפגשים עם אבי. ויתרה מזאת, אני ממליצה בחום לכל מי שניקרה בדרכי לכל מכריי וחבריי ולקוחותיי להגיע לאבי ריבי לחוות תהליך אימון אישי. אין לי כל צל של ספק שהתהליך נחוץ לכל אדם בכל גיל!
אני ממליצה לכל אדם שרוצה לחוות הארה והתעוררות ולכל מי שמחפש שינוי ולקיחת אחריות מלאה על חייו, להגיע לאבי ריבי. אני מאמינה באבי בכל ליבי ומרוצה מאוד מהתוצאות. ובעיקר, אסירת תודה על תהליך מדהים!

זוהר גרינשפן

מתהליך האימון עצמו למדתי, שברגע שמגדירים ביחד לאן ומה רוצים להשיג, אפשר באמת להגיע לכל שיעד שרוצים.
התהליך עצמו דורש פתיחות, סבלנות והקשבה, על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית. למדתי שככל שעושים יותר ויותר מפגשים, כך כמות "האסימונים" שנופלים גדולה יותר. הדבר העיקרי שקרה לי עד כה הוא היכולת להסתכל על אירועים שונים ממספר נקודות מבט. והכי חשוב מבחינתי היה להבין שאם יש רצון, אמונה ויכולת, אפשר לשנות הרבה דברים בחיים, תוך כדי הסתכלות נכונה על התהליך עצמו.
אני מאוד שמח על כך שבחרתי באבי ריבי כמאמן עבור התהליך הזה וממליץ לכל בן אדם לעבור תהליך דומה.
התהליך עצמו אפשר לי לגלות המון דברים בעצמי ולהבין, מה אפשר לשפר ולהפוך לטוב יותר. בגלל שבתהליך האימון עוסקים בכל כך הרבה תחומים, זה אפשר לי באמת לגעת בכל נושא ונושא ולהגיע לתוצאה מקסימלית. תהליך האימון תרם לי רבות בחיזוק הביטחון העצמי בתחומים מסוימים וכן, בהגדרת מטרות ומשימות שרציתי לעשות ולא הצלחתי לבצע אותן לפני כן.
דבר חשוב נוסף שקיבלתי מהתהליך עצמו הוא היכולת לסדר ולארגן דברים עפ"י חשיבותם ולהשלים את המשימות בצורה הטובה ביותר. כמאמן אישי, אבי בן אדם מאוד קשוב ואכפתי לתהליך שאותו אנחנו עוברים ביחד. לעיתים, כאשר היו נושאים שלא כל כך רציתי לדבר עליהם, הצלחתי למצוא ביחד עם אבי את היכולת לשוחח "ולפרק" אותם,
כדי להבין מה ניתן לשפר ולתקן. למדתי שגם אם לא הצלחת להשיג את התוצאה הרצויה, גם הדרך חשובה לא פחות והכי חשוב, לעשות כמיטב יכולתנו .
לאורך התהליך וגם במהלך השבוע, ממפגש למפגש ניתנו על ידי אבי משימות רבות שדרשו ממני חשיבה והכנה לקראת המפגש הבא.
כך שאת הכלים שלמדתי, השתדלתי ליישם תוך כדי תנועה כדי שאוכל לראות את ההתקדמות.

אלדד לויה

אבי יקר
עוד בטרם התחלת ללמוד במכללת יוזמות יצא לי להכיר אדם מיוחד, עוצמתי, נחוש עם לב ענק!
לאורך כל תקופת ההתמקצעות שלך בלימודים עקבתי אחריך בהשתאות רבה והתפעמתי לראות את הרצינות, האחריות,
והמסירות שלך לתהליך!
אני מאחל לך המשך הצלחה בדרך שלך, תזכור, שאתה עוד אחד מהאנשים בעולם היפה שלנו
שזכו לקבל מתנה גדולה את ערך השליחות , האהבה והנתינה.
ואתה ביכולות הנדירות שלך ובמקצועיות יתרה מפיץ את הטוב הזה לאנשים שסביבך
שיוכלו לגעת בנשמה שלהם ולעשות טוב יותר לעצמם!
זכו האנשים שעברו איתך תהליך אימון אישי, ובטוח שעוד הרבה אנשים יזכו לעבור איתך תהליכים רבים ומשמעותיים
פורציי דרך לעצמם ולסביבה!
אני גאה בך איש יקר!

תמיר פלג
מנכ"ל מכללת יוזמות

אני, הח"מ, עופר ערד, מכיר היטב את אבי ריבי למעלה משנה. תחילה בפגישות אקראיות בהן שוחחנו באופן לא פורמלי על אימון ושיטות טיפול ואח"כ אבי בחר ללמוד אצלי קורס NLP במהלך חצי שנה אינטנסיבית ותובענית.
כבר מההתחלה התרשמתי כי אבי הוא אדם סקרן ופתוח, בעל ידע רב, יסודי, מאוד מקצועי, והכי חשוב אוהב אדם ורוצה ויכול לסייע לאנשים.
במהלך הקורס המאפיינים הללו רק הלכו והתחדדו וראיתי כיצד אבי עושה שימוש בכלים שלמד באופן מיידי הן עם האנשים בקבוצה והן בקליניקה שלו. הידע הרב של אבי איפשר לו להביא תרומה מעבר, והוא תמיד יודע להוסיף עוד זווית הסתכלות מעניינת ורעננה.
לאבי יכולות מצויינות כמנחה ומאמן. הוא יודע להוביל ולהפיק את המקסימום מאנשים. הוא קשוב, בעל יכולת נהדרת לקלוט היכן כול אדם נמצא ברגע נתון ולהוביל את אותו אדם למודעות והתפתחות אישית ומקצועית.
אנשים בקבוצה חיכו בתור כדי לתרגל עם אבי שכן ידעו כי תמיד יצאו מהתירגול איתו עם ערך כלשהו.
לאבי רמת מודעות עצמית גבוהה, נכונות אמיתית ועמוקה ללמוד, להתפתח, ולעשות שינויים. כך שלא רק מאמן ומנחה הוא גם מהווה דוגמא אישית של התפתחות אישית
ומקצועית.
אני ממליץ בחום על אבי ריבי כמאמן ומנחה ויודע כי כול מי שבא ויבוא איתו במגע זוכה ויזכה.
בברכה ואהבה,

עופר ערד
(A.M )- מאסטר טריינר NLP מרכז עופר ערד

אבי, יכול לגרום לצב לרוץ ריצת מרתון. הוא חדור מוטיבציה ובעל סוללה שנטענת מעצמה. אלה משאבים מבורכים למאמנים.
אבי לא מוותר לעצמו ומתוך כך גם לא מוותר למתאמנים שלו, סדר ארגון ודיוק הם ה D.N.A של אבי תכונות אלה יש בהן למקד, למרכז ומכאן השמיים הם הגבול.
וגם ללב הגדול שלו מקום של כבוד וחשוב בכל תהליך אימוני.

סימי אקשוטי
מנחה מובילה מכללת יוזמות. קאוצ'רית בכירה.

"אבי היקר והאהוב, תודה לך על הדרך שעברתי איתך, על מה שלמדתי והצלחתי לתקן ועל כך שלא ויתרת עלי גם כשהיה קשה.
תודה על זה שלמדתי שבעזרת התמדה ורצון אפשר לשנות ואפשר להצליח, על שמצאתי את השורש למגוון הבעיות שאיתן הגעתי.
על הכלים שקיבלתי כדי להתמודד ולעשות את הפעולות הנכונות להצלחתי וכל זה,
בזכות המקצועיות שלך וההבנה והיכולת להדריך ולכוון את האדם שמולך.
תודה לך איש יקר ואמן והקב"ה ייתן לך הצלחה והגשמה, כמו שאתה נותן לאחרים מידה כנגד מידה".

אריק וייס

"שמח שעברתי תהליך אימון אישי עם אבי הענק!
במסגרת התהליך אבי הנחה אותי לצעוד בשבילים פחות נוחים עבורי, שפתחו מחשבות ותובנות רבות ומיוחדות. בעקבות התהליך,
השתנו אצלי תפיסות לגבי גורמים שהיו בחיי והסתברו לי כמעכבים.
קיבלתי החלטות שאותן אני מיישם והן אלו שפתחו לי שבילים חדשים ודרכים חדשות, בהן החלטתי לצעוד.

אבי ליווה אותי גם בתום התהליך המשותף ונמצא שם תמיד כדי לתת עצה,
לעורר מחשבות ושאלות ולוודא, כי אני צועד ופועל בדרכים הנכונות לי. אבי הוא איש מיוחד שלא מהסס, בדרכו הנעימה,
לשאול ולדרוש תשובות לשאלות נוקבות ופחות נעימות והכל בדרך נעימה וקלה לעיכול.
במהלך התהליך נוצרה אצלי ציפייה תמידית לפגישה הבאה ו'לחקירה הבאה' שביצענו יחדיו.
חלק מהתובנות העמוקות ומדרכי הפעולה שרכשתי בתקופת האימון, מלוות אותי עד היום ומשמשות כלי עבודה יום יום ומצפן אישי.
בעקבות התהליך המלצתי למספר בני משפחה וחברים לעבור אצלו תהליך אימון,
שבתקופה קצרה ואיכותית 'מפיל אסימונים רבים', מייצר תפיסות ודעות ופותח צוהר למקומות טובים יותר".

מושיק גלעד

"הגעתי לאבי לתהליך אימון כשהייתי בצומת דרכים משמעותי בחיי,
כאדם המאובחן עם הפרעת קשב ונשוי ואב ל-5 ילדים. אבי, מעבר להיותו מאמן, הוא ביסודו אדם מכיל, קשוב מאוד ובעל אבחנה חדה,
שמסייעת לו "לקרוא בין השורות" ולהתאים כבר מהמפגש הראשון את תוכנית האימון למתאמן, באופן אינדיווידואלי.

עברתי איתו דרך מדהימה – שיפרתי את הביטחון העצמי וקיבלתי החלטות חשובות ונכונות לעתידי.
למדתי מאבי שההשקעה הטובה ביותר, היא ההשקעה בעצמי. כאשר אתה משתנה הסביבה משתנה יחד איתך.

הידע העוצמה והתהליך שעברתי מלווים אותי בכל יום.
אין לי ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה עבורי ועבור משפחתי.
ולסיום: "אם אתם באמת רוצים את זה אתם תמצאו דרך, אם לא, אתם תמצאו תירוץ". (ג'ים רוהן)

רועי ביטון
Top דילוג לתוכן