לשיחת הכרות כתןם

אודותיי

אודותיי

מי אני?

שלום לכם, אני אבי ריבי – קואצ'ר לחיים.

מאמן אישי ועסקי מוסמך. מטפל קוגניטיבי התנהגותי  li-cbt

חבר בלשכת המאמנים למקצועות האימון – מאמן מוסמך ccil.

ההתמחויות שלי הינן:

מי אני?

שלום לכם, אני אבי ריבי – קואוצ'ר לחיים. מאמן אישי ועסקי מוסמך, מטפל קוגניטיבי התנהגותי li-cbt וחבר בלשכת המאמנים למקצועות האימון – מאמן מוסמך ccil.

ההתמחויות שלי הינן:

נולדתי ב-1976 וגדלתי בטבריה, כאח הצעיר ביותר במשפחה בת 5 נפשות ובן להורים יקרים, שהלכו לעולמם. כיום, נשוי לדיקלה (אהבת חיי), מורה במקצועה ומתגורר בעפולה.

כשני עשורים שאני מלמד רדיו ומרצה לתקשורת בביה"ס "העמק המערבי" בקיבוץ יפעת. שם, אני עובד באולפן השידור עם בני נוער בגיל ההתבגרות ש"חיידק הרדיו" תפס גם אותם. אין ספק, שעם כל שנה שעוברת, אני מבין שנפלה בחלקי ההזדמנות לקחת חלק בעיצוב דמותם הבוגרת, תוך יישום השיטות והמתודות שאותן למדתי בהתמחויות האימון שלי, ואותן אני מביא לכיתה ולשיעורים מידי יום.

האהבה הגדולה שלי ( שידור ברדיו ) נמצאת תמיד מעל גלי האתר כשבכל שבוע, מידי שישי, אני מוצא עצמי מתיישב מול המיקרופון בתחנת רדיו "קול רגע" ומשדר לכם את התכנית הפופולארית, "קסם ים תיכוני" – מוזיקה ים תיכונית, ברכות, איחולים, ושיחות עם מאזינים.

פלטפורמת השידור הזו, בה שידרתי אלפי תכניות בידור, לייף סטייל ומוזיקה משמשת כ"בסיס האם" שלי ומי שמכיר אותי כבר תקופה ארוכה יודע שגם לשם, אני מביא את "האני מאמין" שלי עם אינספור טיפים בלייב לחיים טובים ומאושרים יותר.

כולם שואלים אותי – "אבי, איך הגעת להיות קואצ'ר?" ואז אני תמיד מספר להם את הסיפור שלי: בשנת 2017, בעקבות שינוי מקצועי ובלתי צפוי שחוויתי, קיבלתי החלטה והלכתי ללמוד אימון אישי. הייתי יכול די בקלות למצוא את עצמי מתלונן ומתאבל על "הגזירה משמיים" שנחתה עליי, אך בחרתי באופן מודע לא להיות קורבן של הנסיבות, אלא להיות המנהיג של חיי. וכעת, אני כותב עבורכם את מילותיי, בגאווה גדולה.

במשך יותר משלוש וחצי שנים מצאתי את עצמי לומד וחוקר את ההתנהגות האנושית. רציתי לענות על השאלות הרבות שסיקרנו אותי – מה גורם לאנשים מסוימים להצליח ולאחרים לא? איך אנשים חושבים ומה גורם להם להניע את עצמם לפעולה ולהגיע למטרה? מה גורם לאחד הנאה ולאחר, חוסר סיפוק מתמיד בחייו? יצאתי לחקור ולברר מהי תשוקה אמיתית ומדוע חשוב שכולנו נעסוק בדברים משמעותיים ומהנים? האם יש נוסחה להצלחה? ולבסוף, מהו אושר והאם הוא בר השגה? את כל התשובות תקבלו ממני כשניפגש לאימון אישי.

במהלך שלוש וחצי שנים שכללו יותר מ-150 שיעורים ומפגשים, 1,000 שעות לימוד ולמעלה מ-700 שעות אימון אישי – "אחד על אחד"(נכון לכתיבת שורות אלו והזרוע עוד נטויה!) חקרתי, למדתי, שאלתי המון שאלות, קיבלתי תשובות ובעיקר, הבנתי מהם "הכוחות והמשאבים" שמניעים אנשים לצאת מאזור הנוחות שלהם, וליצור שינוי משמעותי בחייהם האישיים.

אני חייב לציין שגיליתי עולם מדהים של העצמה, התפתחות אישית ועשייה ממוקדת לעבר המטרות החשובות של החיים – כל אחד והמטרות שלו. דרך התהליך העוצמתי שעברתי באופן אישי, גיליתי בעצמי חוזקות, משאבים, יכולות ועוצמות מדהימות כמו: סקרנות, אופטימיות, התלהבות, נחישות והתמדה נדירה (וזוהי רק רשימה חלקית…) שלקחו אותי כל הדרך אל המטרה. מטרה שהייתה נראית בתחילת הדרך "כמשימה בלתי אפשרית" והיא:

תוך שנתיים בדיוק מרגע שהתחלתי את לימודיי קיבלתי 7 תעודות:

לידיעתכם, מדובר בהישג יוצא מגדר הרגיל לתקופת זמן שכזאת.

הוספתי כובע חשוב לחיי, מבלי שאוותר על הדברים הרבים והטובים שאני כבר עושה כל כך הרבה שנים וממש בקרוב אוסיף תואר חשוב נוסף:

למדתי במשך השנים שאין כמו ללכת אחרי ה-❤ שלך ואחרי מה שאתה מרגיש, למרות כל מה שאומרים ותמיד ימשיכו להגיד, זה לא מעניין וזה ממש לא חשוב. מה שחשוב, זה מה שחשוב לכם! הבנתי שאם אני נשאר נאמן לעצמי ועושה רק דברים שאני אוהב ובוחר לעשות, אז אפילו השמיים הם לא הגבול, לפחות לא מבחינתי.

לי יש את היכולת לעורר מוטיבציה, התמדה, נחישות ובעיקר המון השראה באנשים ובמתאמנים שלי וזוהי 'מתנה' ענקית עבורי. אני מודה ומתוודה שאני חש גאווה על הדרך שעשיתי ועל התוצאות שהשגתי ואשיג עוד בהמשך, זהו אושר גדול עבורי.

ורק שתדעו, אני לא שונה מאף אחד מכם, כל חיי התאמצתי, השתדלתי, קיוויתי, רציתי ובחיים לא התייחסתי למשהו כברור מאליו, ברגע שאתם תעשו זאת, אין שום סיבה שגם אתם לא תהיו מאושרים, מסופקים, בריאים ומשפיעים על חייכם ועל חייהם של הקרובים אליכם.

ולסיום… אם אתם או הילדים שלכם זקוקים למאמן שיוביל אותם ואתכם למקום מעצים וחיובי בחיים, או שאתם מכירים ילד, נער, בחור צעיר, או כל אחד אחר שצריך ורוצה לקבל מוטיבציה והשראה בשביל לפרוץ את המחסומים בחייו ולהגדיל את הבטחון העצמי שלו בעצמו,

אתם מוזמנים לשתף ולהפיץ את הבשורה, ליצור קשר כאן באתר (עשו זאת עכשיו), או פשוט חייגו אליי ודברו איתי באופן אישי.

תהיה לי זכות גדולה לגרום לכם להיות "גרסה טובה יותר של עצמכם".

Top דילוג לתוכן